Home Aktualitet Aksidente, nje person humb jeten tjetri plagoset

Aksidente, nje person humb jeten tjetri plagoset

587
0

aksidenteMengjesi nis me aksidente ne vend. Nje person ka humbur jeten dhe nje tjeter ka mbetur e plagosur ne dy aksidente te ndryshme, njeri ne Fushe Kruje e tjetri ne Tirane.

Mengjesin e sotem nje 67- vjeçar u perplas per vdekje ne aksin Fushë Krujë- Tiranë. Riza Shkrana u godit nga një makinë, që u largua nga vendngjarja me shpejtësi.

Vetem pak kohe me pas, nje kembesore u perplas ne Tirane nga nje autobus.
Sipas policisë së Tiranës këmbësorja, identiteti i të cilës nuk bëhet i ditur është dërguar me urgjencë në Spitalin Ushtarak dhe në ndodhet në gjendje të rëndë.

Policia bën gjithashtu me dije se gruaja është përplasur nga autobusi i Unazës me targë TR 0714 U.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here