Home Aktualitet Aksident në Peqin plagosen dy efektivë policie

Aksident në Peqin plagosen dy efektivë policie

558
0

Dy efektivë policie janë plagosur paraditen e sotme pasi fuoristrada me të cilën udhëtonin është përplasur nga një makinë.
Ngjarja ka ndodhur në hyrje të qytetit të Peqinit ku një automjet me targa Tirane e cila po ecte me shpejtësi të madhe ka goditur fuoristradën e policisë e cila ishte në post-bllok.
Për pasojë janë plagosur dy efektivat Julian Spahiu dhe Qemal Molla të cilët janë dërguar në spital dhe sipas mjekëve gjendja e tyre shëndetësore nuk paraqet rrezik për jetën.
Ndërkohë policia ka nisur hetimet për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here