Home Aktualitet Aksident ne Korce , nje i vdekur dhe tre...

Aksident ne Korce , nje i vdekur dhe tre te plagosur

405
0

viktima Një person ka humbur jetën dhe tre të tjerë janë plagosur si pasojë e një aksidenti të ndodhur paraditen e sotme, në vendin e quajtur kthesa e Kapshticës në Korçë.

Burime nga policia lokale bëjnë të ditur se automjeti me targë KO7110B ka rrëshqitur në akull dhe ka dalë nga rruga. Për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i mjetit dhe janë plagosur 3 pasagjerët që ndodheshin në makinë.

Momentalisht nuk bëhet i ditur identiteti i viktimës, ndërsa të plagosurit janë dërguar me urgjencë në spitalin e Korçës, ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

Ekspertë të policisë mbërritën në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Previous articleErmali: “Djali me ngjan me shume mua”
Next articleKLD diskuton emerimet ne gjykata me dyer te mbyllura

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here