Home Aktualitet Zhdukja e Julian Çelës, rinisin sërish kërkimet për gjetjen e trupit

Zhdukja e Julian Çelës, rinisin sërish kërkimet për gjetjen e trupit

582
0

julian_celaKërkimet për gjetjen e trupit të 11-vjeçarit Julian Çela kanë rinisur sërish sot, pasi dje përpjekjet rezultuan pa sukses.

Kur është bërë afro një javë nga kërkimet për trupin e vogëlushit në landfillin e Sharrës, ende nuk ka asnjë shenjë për trupin e tij.

Rreth orës 09:30 të mëngjesit të sotëm në landfill kanë mbërritur forcat xheniere. Kërkimet në Sharrë kanë nisur pas deklaratës së Ardian Prenjasit i cili pasi ka pranuar se ka vrarë të miturin, ka rrëfyer se trupin e pajetë e ka hedhur në plehra.

DYSHIMET
Prej afro një jave, historia e 11-vjeçarit të zhdukur, Julian Çela, është mbështjellë me mister dhe dyshime. Fillimisht, monstra Ardian Prrenjasi pohoi se trupin e ka hedhur në landfillin e Sharrës, por më vonë e ndryshoi versionin duke pohuar se e ka groposur vetë, duke ndryshuar edhe pozicionin e fillimit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here