Home Aktualitet Vlore, ekzekutohet me arme 40-vjecari

Vlore, ekzekutohet me arme 40-vjecari

538
0

policia-vloreNjë person është ekzekutuar me armë pak pas mesnate në Vlorë.

Sipas policisë së qytetit bregdetar viktima është shtetasi Agron Çela, 40 vjeç, i vrarë në lagjen ‘Albano’.

Blutë e Vlorës sqarojnë se viktima ndodhej pak metra larg banesës në momentin që është qëlluar me disa plumba, ndërsa ishte i shoqëruar me familjen e tij.

Po sipas të njëjtave burime, mësohet se në lidhje me ngjarjen kanë nisur tashmë hetimet për identifikimin e autorëve si dhe për zbardhjen e shkaqeve që çuan në këtë krim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here