Home ShowBiz Viola Spiro pushohet nga puna, fillon menjehere te Blendi Fevziu

Viola Spiro pushohet nga puna, fillon menjehere te Blendi Fevziu

688
0

viola-spiroViola Spiro nuk do të jetë më pjesë e platformës televizive “Digitalb”. Mësohet se bukuroshja është pushuar nga “Digitalb” për arsye që ende nuk dihen, por ka gjetur vend diku tjetër.

Vizitat e shpeshta si mysafire në emisionin e Blendi Fevziut, si duket kanë bërë që gazetari i njohur të “joshet” nga Viola. Tani e tutje biondja simpatike do të jetë gazetare e njërit ndër emisionet më të shikuara, “Opinion”. Mbetet për t’u parë sesi do të përshtatet biondja seksi në rolin e një gazetareje në formatin e “Opinionit”.

Previous articleYoung Zerka dhe Ronela Hajati ne nje romance te bukur dashurie
Next articleVeliaj: “Kush hedh plera do te gjobitet”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here