Home Aktualitet Video si u masakrua Agim Arapi nga dy vellezerit

Video si u masakrua Agim Arapi nga dy vellezerit

737
0

Një video ekskluzive e siguruar nga redaksia jonë, tregon momentet e tmerrshme kur vrasësit e të ndjerit Agim Arapi futen në dyqanin e tij dhe pasi e masakrojnë dalin nga dyqani.

Video tregon momentin kur fillimisht duket një makinë tip Porsche nën drejtimin e nërit prej vëllezërve Ekonomi e cila kalon para dyqanit të Agimit dhe parkohet pak më poshtë.

Më pas duket se si hyjnë brenda Kostandin Ekonomi, Kujtim Ekonomi dhe Jurgen Kurti. Video ka koment nga familjarët dhe dinamika e ngjarjes është mjaft e kuptueshme. Pasi hyjnë të tre brenda fillojnë të masakrojne Agim Arapin vetëm e vetëm për 13 mijë lekë të reja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here