Home Aktualitet Tiranë, vrasje me armë zjarri, kapet autori

Tiranë, vrasje me armë zjarri, kapet autori

342
0

Një person është ekzekutuar pak minuta më parë në Tiranë. Mësohet se viktima është indetifikuar dhe ai është Abdurrahman Vrapi. Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Pjetër Budi”. Forca të shumta police kanë shkuar në vendngjarje dhe kanë bërë të mundur dhe kapjen e autorit, vetëm 20 minuta pas kryerjes së krimit.

Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur rreth orës 16.30 dhe autori është shtetasi Indrit Tresa. Sipas korrespodentes, dyshohet se kjo vrasje të ketë ndodhur për arsye banale.
Policia menjeherë ka nisur hetimet paraprake për të zbuluar shkaqet e këtij akti sikurse dhe të marrë dëshmi për të zbardhur dhe hedhur më shumë dritë për këtë vrasje.

Previous articleEkskluzive/ Raporti sekret i SHBA: Ja ku gabuam me Sali Berishën
Next articleNdërron jetë ambasadorja Çeke në Tiranë Market Fialkova

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here