Home Aktualitet Tiranë: Sherr me thika mes të rinjsh, vdes 33-vjeçari

Tiranë: Sherr me thika mes të rinjsh, vdes 33-vjeçari

362
0

Një 33 vjeçar ka mbetur i vdekur pas nje sherri me thika mes të rinjsh, kjo për motive të dobëta. Kjo ngjarje e rëndë ka ndodhur pak minuta më parë tek “Xhamlliku” në Tiranë, ku viktima e indetififikuar është Artan Këllezi, i cili ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital.

Mësohet se vrasja ka ndodhur pranë një lokali bastesh, sikurse është bërë e mundur dhe indetifikimi i autorit të këtij akti të rëndë.

Policia ka nisur hetimet per zbardhjen e shkaqeve te sherrit mes te rinjve, qe perfundoi me pergjakje, dhe është vënë në ndjekje të autorit.

Previous articleApeli lë të lirë Emiliano Shullazin
Next article“New York Times” prezanton Rivierën shqiptare

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here