Home Aktualitet Tiranë, arrestohen 4 të rinj, po transportonin hashash

Tiranë, arrestohen 4 të rinj, po transportonin hashash

614
0

Policia-TiranePolica e Komisariatit Nr 5 të Kamzës ka arrestuar katër të rinj tek ra e Paskuqanit të cilët po udhëtonin me një automjet me targa të huaja.

Arrestimi i katër të rinjve u pak para mesnatës së djeshme pasi pas kontrollit nga një patrullë e policisë në mjetin me të cilin po udhëtonin ju gjend lëndë narkotike e llojit hashash.

Katër të arrestuarit janë shtetas nga Durrësi, ata janë Samet Imeraj, Ermir Murataj, Marsel Zhupa, Engjëll Isaku.

Policia ka sekuestruar automjetin dhe po heton për të identifikuar destinaconin e lëndës narkotike dhe vendi ku ajo është blerë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here