Home Politike Tension para KQZ, mbështetës të PS konfrontohen me policinë

Tension para KQZ, mbështetës të PS konfrontohen me policinë

499
0

Tension jashtë ambjenteve të Komisionit Qëndror të Zgjedhjeve ku mbështetës të Partisë Socialiste tentojnë të kalojnë kordonin e uniformave blu të vendosura para godinës së KQZ-së.

Mbështetësit e PS-së po konfrontohen me forcat e policisë të cilët nuk i lejojnë të hyjnë brenda ambjenteve të KQZ-së.

Turma e njerëzve ku mes saj edhe deputetë të PS-së është duke shtyrë kordonin e policisë të vendosur para godinës të KQZ-së ndërsa dëgjohen edhe thirrje kundër qeverisë dhe në mbështetje të kandidatit të PS-së Edi Rama.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here