Google search engine
Home Tags Ministria e arsimit

Tag: Ministria e arsimit

Ministria e Arsimit ndalon studimin ne 2 fakultete njekohesisht

0
Studentët shqiptarë nuk mund të ndjekin më në të njëjtin hark kohorë dy fakultete, qoftë njëri prej tyre dhe part-time. Në udhëzim thuhet...

Ministria e Arsimit shpall listen e drejtoreve

0
Ministria e Arsimit dhe Sporteve ka publikuar listën e të gjithë personave që kanë aplikuar për postin drejtues në njërën prej trembëdhjetë Drejtorive Rajonale...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS