Google search engine
Home Tags Jozefina Topalli

Tag: Jozefina Topalli

Jozefina Topalli: PD po kalon veshtiresi njesoj si ne 97-en

0
Një nga kritiket e kreut të PD-së, Jozefina Topalli ka thënë se Partia Demokratike po kalon një moment mjaft të vështirë në drejtimin e...

Topalli: Rama po shkel kushtetuten, duhet ndaluar

0
Ish kryetarja e Kuvendit, Jozefina Topalli akuzon kreun e qeverise per permbysje marreveshjes, mohin, shkaterrim dhe shkelje te kushtetutes. Ne nje postim mengjesin e...

Vajza që i ka rrëmbyer zemrën djalit të Jozefina Topallit

0
Modelja bukuroshe, Eva Murati, prej më shumë se një viti shfaqet si e dashura e Genar Topallit, djalit të kryetares së Parlamentit. Dashurinë e...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS