Google search engine
Home Tags Fatos Nano

Tag: Fatos Nano

SMS urimi nga Fatos Nano: Në 26 vjetorin e themelimit të...

0
SMS NGA FATOS NANO: Te dashur Edi e Gramoz! Uroj nepermjet jush, gjithe socialistet anembane Shqiperise per 26 vjetorin e familjes sone te patjetersueshme! Jam i...

Fatos Nano takim sekret me Edi Ramen. Ja cfare u bisedua

0
Ish-kryeministri, Fatos Nano është rikthyer sërish në vëmendjen politike, pas takimit kokë më kokë të zhvilluar me kryeministrin Edi Rama ditën e sotme në...

Çifti Fatos dhe Xhoana Nano, rikthehen sërish në Tiranë

0
Çifti Fatos dhe Xhoana Nano, është rikthyer sërish në Tiranë ku kanë qenë të ftuar në inaugurimin e një hoteli të ri në kryeqytet. Ata...

Fatos Nano:“Do të kandidoj për President,por nuk do ta dëmtoj kurrë...

0
Me një gjuhë të moderuar Nano ka kritikuar mbrëmë edhe njëherë politikën e ndjekur në PS nga Rama. Por Nano theksoi se ai nuk...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS