Home Aktualitet Çifti Fatos dhe Xhoana Nano, rikthehen sërish në Tiranë

Çifti Fatos dhe Xhoana Nano, rikthehen sërish në Tiranë

1280
0

Çifti Fatos dhe Xhoana Nano, është rikthyer sërish në Tiranë ku kanë qenë të ftuar në inaugurimin e një hoteli të ri në kryeqytet.

Ata janë fotografuar krah njëri-tjetrit teksa shihen të veshur në mënyrë elegante. Gjithashtu ajo që bie në sy është shtimi në peshë i Xhoanës, edhe pse ajo vazhdon të mbetet tepër e bukur.

fatos-xhoana-nano3

fatos-xhoana-nano2

fatos-xhoana-nano

Previous articleZbardhet ekspertiza e vdekjes se dy te rinjve ne ish-bllok
Next article24-vjeçari gjendet i vdekur ne shtepi, disa dite pasi kishte dale nga spitali

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here