Home Politike SMS urimi nga Fatos Nano: Në 26 vjetorin e themelimit të Partisë...

SMS urimi nga Fatos Nano: Në 26 vjetorin e themelimit të Partisë Socialiste të Shqipërisë

663
0

SMS NGA FATOS NANO:

Te dashur Edi e Gramoz!
Uroj nepermjet jush, gjithe socialistet anembane Shqiperise per 26 vjetorin e familjes sone te patjetersueshme! Jam i bindur se fitorja e PSSH ne zgjedhjet e 25 qershorit do garantoje Rilindjen e pakthyeshme te Shqiperise Europiane, pa deformimet e pseudoaleancave te deridjeshme! Ky eshte destini dhe destinacioni yne i perbashket, prandaj kam shume besim se cdo shqiptar i arsyeshem do te vendose qe ne kete udhekryq historik, timonin e qeverisjes se ketij vendi ta besoje ne duart tona!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here