Google search engine
Home Tags Ermal Mamaqi

Tag: Ermal Mamaqi

Ermali: “Djali me ngjan me shume mua”

0
Ata janë çifti më popullor në Shqipëri… E gjasat janë që të njëjtin fat të ketë edhe pasardhësi i tyre, Joeli. Fotoja e tij,...

Ermal Mamaqi falenderon zotin ne nje foto familjare

0
“Faleminderit Zot!” Me këto fjalë këngëtari dhe humoristi Ermal Mamaqi ka shoqëruar fotografinë familjare, ku për herë të parë bëhet publike fytyra e djalit...

Ermal Mamaqi, pagjume por i lumtur

0
“Dita më e bukur në jetën tonë. Erdhi në jetë djali ynë, Joeli”, ishte ky mesazhi që çifti i njohur, Ami Toska dhe Ermal...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS