Google search engine
Home Tags Andrea Stefani

Tag: Andrea Stefani

Dritëhijet e Ilir Metës dhe “antikorrupsioni” i Berishës

0
Këto ditë gazeta RD ka nisur një sulm kundër Ilir Metës duke marrë shkas nga një pritje sa masive aq edhe luksoze që organizoi...

Masakra e 21 janarit, kryefajtorët flasin se nuk flet drejtësia

0
Kryefajtorët e vrasjeve të 21 janarit, Sali Berisha dhe Lulzim Basha, vazhdojnë të mbrohen dhe shfajësohen publikisht me gënjeshtrën se i vranë ata që...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS