Home Kuriozitete Superhëna mahnit botën

Superhëna mahnit botën

1098
0

Hena kishte sot maksimumin e dritës dhe të madhësisë. E quajnë Super-Hënë sepse duket shumë më e madhe dhe më e shkëlqyer se zakonisht, duke ofruar një spektakël të mrekullueshëm e mbresëlënës.
[portfolio_slideshow id=15967]

Previous articlePi kafe me vrasesin, qellohet me arme 26-vjecari
Next articleRudi Vata mbeshtet De Biazin: “Kemi kampionat medioker”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here