Home Aktualitet Shkodër, gjendet kufoma e 60-vjeçari pranë një përroi

Shkodër, gjendet kufoma e 60-vjeçari pranë një përroi

681
0

Një kufomë e seksit mashkull është gjetur mesditen e sotme në Bërdicë të Madhe, të qytetit të Shkodrës.

Trupi i pajetë, i indetifikuar si Enver Bushati, 60-vjeç, është gjetur pranë një përroi, ndërsa raportohet se nuk ka shenja dhune.

Uniformat blu, kane nisur punen për zbardhjen e ngjarjes dhe për shkaqet e vdekjes ndersa sipas burimeve te familjareve, ai kishte humbur kontaktet qe ne 29 dhjetor te vitit 2010.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here