Home Foto Super modelet e “Victoria’s Secret Fashion Show”

Super modelet e “Victoria’s Secret Fashion Show”

697
0

Alessandra Ambrosio dhe Adriana Lima shkëlqimi i mbrëmjes të së mërkurës në “Victoria’s Secret Fashion Show, ku u prezantua koleksioni i fundit i të brendshmeve. Modelet braziliane nxorën trupin e tyre perfekt dhe këmbët super të gjata në sfilatën e mrekullueshme, që u zhvillua në Lexington Avenue Armory, në New York. Modle të tjera të njohura të Victoria’s Secret që merrnin pjesë në këtë sfilatë ishin dhe Karlie Kloss, Lily Donaldson, Candice Swanepoel dhe Doutzen Kroes.
[portfolio_slideshow id=11426]

Previous articleLockheed Martin zbulon planet per avionin e ri spiun SR-72
Next articleWalker: 1 mijë ton lëndë prodhojnë 10 mijë tonë mbeturina

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here