Home Foto Shtepia qe duket sikur lundron mbi det

Shtepia qe duket sikur lundron mbi det

1408
0

Firma australiane F2 ka ndertuar nje shtepi ku nderthuren elegantja dhe modernja. Arkitektet kane perdorur disa efekte vizuale qe krijojne nje shtepi luksi duke lundruar mbi bregun jugor te Australise. Ajo jepet me qera 440 $ australiane ne nate

[portfolio_slideshow id=18165]

Previous articleShkencetaret: Raca njerëzore me aktivitetet e saj po e shkatërron Tokën
Next articlePranvera Ebeling, gruaja qe drejtonte trafikun e droges

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here