Home Politike Sali Berisha: Ja pse dështoi mitingu i Ramës në Shijak

Sali Berisha: Ja pse dështoi mitingu i Ramës në Shijak

1557
0

Ish-kryeministri Berisha ka zbuluar ditën e sotme se mitingu i Ramës në Shijak ka dështuar, pasi qytetarët nuk kanë pranuar të dalin në miting.

Qytetari dixhital në mesazhin dërguar Berishës thotë se kryeministri ka qenë paraditen e sotme në miting dhe pasi ka parë që nuk ka njerëz, është futur në makinë, ku dhe ka bërë videomesazhin.

Statusi i Sali Berishës

Rama nuk pritet ne Shijak!

Qytetari dixhital informon:

-Edi Rama shkoi ne mesdite per takim elektoral ne Shijak

– Aty nuk ishin mbledhur njerez pasi nuk kane dashur qe te degjonin mashtruesin qe, pas katervitesh ne qeveri, flet sikur ka qene ne opozite.

Rama u kthye menjehere, hyri ne makine dhe i deshperuar lexoi ne makine videomesazhin. Lexoni ju lutem mesazhin e qytetarit dixhital! sb

“21/06/2017, 13:30:59: : Miredita doktor. Nje info, nese ka interes. Rama ishte ne Shijak sot ne mesdite. Ka zbritur nga makina. Ka bere rreth 70 metra ne kembe. Nuk ka patur njerez, nuk e kane mirepritur dhe ka ikur menjehere. Pas kesaj ka nxjerre videomesazhin ne makine.”

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here