Home ShowBiz Rosie Huntington-Whiteley shfaq trupin e tonifikuar per linjen e re te M&S

Rosie Huntington-Whiteley shfaq trupin e tonifikuar per linjen e re te M&S

567
0

Ju nevojitet pak motivim per te ardhur ne forme kete vere? Ngulini syte te Rosie Huntington-Whiteley me linjen e re te te brendshmeve. Modelja dhe aktorja duket e mahnitshme teksa tregon trupin e saj te tonifikuar dhe me forma per linjen e re te SS14 Autograph. Fushata e fundit e Rosie per M&S eshte plot me te brendshme roze teper romantike dhe femerore. 26-vjecarja kerkon te jete ne kontroll te gjithckaje, qe nga zgjedhja e copave dhe printimeve deri te modelimi dhe promovimi i saj. Ne disa foto, aktorja e filmit Transformers, linja e se ciles eshte me e shitura e te gjitha koherave, mban te veshur nje fustan te mendafshte teksa pozon ne kamera. Ajo ka mese 3 vjet qe shoqerohet me aktorin e njohur Jason Statham.
[portfolio_slideshow id=13880]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here