Home Kuriozitete Restorant nenujor me pamje spektakolare

Restorant nenujor me pamje spektakolare

981
1

Pamja në këtë restorant nënujor është e tille qe rralle e keni parë ndonjëherë.
Restoranti nënujor Ithaa ndodhet 16 metra nën nivelin e detit në Hotel Maldive Conrad Rangali në Rangalifinolhu, Maldive. Maldive është një vend i cili ndodhet rreth 300 milje nga pika më jugore e Indisë dhe Sri Lanka.

Ky është restoranti i pare botëror i klasit te pare komplet xham. Hapësira 16×30 ft ka një kapacitet maksimal prej 14 njerëzish dhe ushqimi varion në kosto nga 120,00 $ në $ 250,00 per person. Hoteli rekomandon bërjen e rezervimeve deri në 14 ditë perpara.

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here