Home Aktualitet Qellohet me miell makina e kryeministrit

Qellohet me miell makina e kryeministrit

552
0

Dy ish-të përndjekur kanë qëlluar me qese me miell  makinën e kryeministrit, në momentin kur eskorta e tij ka hyrë në ambientet e Parlamentit, rreth orës 11:00. Kryeministri po hynte në Parlament për të marrë pjesë në seancën parlamentare ku shqyrtohej pr/ligji “Për ratifikimin e kontratës financiare, ndërmjet Republikës së Shqipërisë dhe Bankës Europiane të Investimeve (BEI), për projektin e ndërtimit të BYPASS-it të Fierit”.

Previous articleGranit Xhaka: Nuk do të këndoj as himnin zvicerian as atë shqiptar
Next articleShijak, vritet kryekomisari, arrestohet Ilir Xhakja pas mesnate

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here