Home Aktualitet Kryemadhi: kë do të preferoja kryeministër të Shqipërisë mes Bashës dhe Ramës

Kryemadhi: kë do të preferoja kryeministër të Shqipërisë mes Bashës dhe Ramës

579
0

Në një intervistë për TVSH Zv.Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është pyetur se cilin do të preferonte kryeministër të Shqipërisë mes Bashës dhe Ramës. Ajo tha se Bashën nuk e llogariste fate sepse “ishte shumë i lehtë” ndërsa për Ramën shtoi se “me të edhe mund të konfliktohesh dhe të përplasesh” megjithëse për të ishte rrezik kombëtar.

Previous articleKavajë: Konflikt militantësh në prag të zgjedhjeve!
Next articleDorëhiqet De Biazi! Nga sot Shqipëria pa trajner

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here