Tuesday, July 5, 2022
Home Tags Preferenca e Kryemadhit

Tag: Preferenca e Kryemadhit

Kryemadhi: kë do të preferoja kryeministër të Shqipërisë mes Bashës dhe...

0
Në një intervistë për TVSH Zv.Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi është pyetur se cilin do të preferonte kryeministër të Shqipërisë mes Bashës dhe Ramës....