Home Aktualitet Policja 25-vjecare denoncon Tiranasin, me shqeteson ne telefon

Policja 25-vjecare denoncon Tiranasin, me shqeteson ne telefon

580
0

Një 35-vjeçar nga Tirana po hetohet nën akuzën se ka kërcënuar një efektive policie.

Burimet policore bëjnë me dije se bëhet fjalë për shtetasin Ndriçim Boshnjaku, banues në Tiranë, pasi akuzohet se ka kanosur e shqetësuar nëpërmjet telefonit 25 vjeçaren E.TH., banuese në qytetin e Korçës dhe punonjëse policie në Seksionin e Qarkullimit Rrugor në këtë qytet.

Duket se telefonatat dhe mesazhet e vazhdueshme nga 35 vjeçari e kanë shqetësuar policen e re, e cila ka vendosur të marrë një tjetër hap.

Ajo ka shkuar pranë komisariatit të Korçës dhe ka bërë denoncimin.

Materialet hetimore në ngarkim të Boshnjakut janë referuar në Prokurorinë e Korçës.

Previous articleMegi ka lene Ameriken per te drejtuar lokalin e saj ne Korçe
Next articleSali Berisha: Nese Basha humbet zgjedhjet, PD zgjedh kryetar te ri

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here