Home Aktualitet Megi ka lene Ameriken per te drejtuar lokalin e saj ne Korçe

Megi ka lene Ameriken per te drejtuar lokalin e saj ne Korçe

1551
0

Bukuroshja Megi Duro ka lënë Amerikën dhe ka ardhur të investojë në Shqipëri. 23-vjecarja ka perfunduar studimet ne Florida dhe i eshte perkushtuar plot pasion lokalit me te ri ne Korce, Earth Bar.

Ne fotot e saj ne Instagram, vihet re trupi i tonifikuar pasi Megi e ka pasion sportin. Ajo ka marre pjese ne disa gara vrapimi, sic eshte ajo e Jacksonville. Gjithashtu ka pasion modelingun dhe fotografine. Ne planet e saj ne te ardhmen, Megi na tregon se deshiron te studioje ne Londer per mjekesi.

Ish-zevendes Kryeministri, Niko Peleshi , i ka kushtuar nje postim ne Facebook ku i uron suksese Megit.

Ja postimi i tij në facebook: “Megi ka përfunduar studimet në Florida dhe është kthyer në Korçë me një ide fantastike, Earth Bar në pedonalen e qytetit nga dje, sjell një linjë të plotë lëngjesh frutash dhe sallata, të gjitha bio. Është një ambient i vogël por i kuruar me shumë pasion dhe dashuri. Pasioni i Megit është ingredienti i duhur për Shqipërinë që Duam. Suksese Megi

Megi Duro dhe Niko Peleshi
Megi Duro dhe Niko Peleshi
Megi Duro dhe Niko Peleshi
Megi Duro
Megi Duro
Megi Duro
Megi Duro
Megi Duro
Megi Duro
Megi Duro
Megi Duro
Earth Bar
Earth Bar

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here