Google search engine
Home Tags Megi Duro

Tag: Megi Duro

Megi ka lene Ameriken per te drejtuar lokalin e saj ne...

0
Bukuroshja Megi Duro ka lënë Amerikën dhe ka ardhur të investojë në Shqipëri. 23-vjecarja ka perfunduar studimet ne Florida dhe i eshte perkushtuar plot...
21,925FansLike
3,912FollowersFollow
0SubscribersSubscribe
- Advertisement -
Google search engine

EDITOR PICKS