Home Aktualitet Policia rrugore, ja uniformat e reja verore dhe dimerore

Policia rrugore, ja uniformat e reja verore dhe dimerore

745
0

Policia Rrugore do të ketë uniforma të reja. Xhup epantallona për dimërin si dhe bluzë pambuku dhe pantallona doku për verën, janë këto uniformat që do të përdorin punonjësit e policisë rrugore, duke filluar nga muaji i ardhshëm.  198673198671

198672

Previous articleMorina neser ne Gjykaten e Apelit, kerkon pafajesine
Next articleKroacia njeh patentat shqiptare

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here