Home Sport Plisat zbulojne arsyen pse hodhen fishakzjarre ne fushe

Plisat zbulojne arsyen pse hodhen fishakzjarre ne fushe

833
0

Zbardhen dhe arsyet e hakmarrjes së tifozëve shqiptarë ndaj Federatës Shqiptare të Furbollit që solli edhe ndërprerjen e ndeshjes mbrëmjen e djeshme.

“Plisat” duket se në shenjë të hakmarrjes për vendimin e kreut të Federatës së Shqipërisë të Futbollit (FSHF), Armand Duka për vendimin që atyre të mos u lejohet hyrja në duelin e shkuar ndaj Izraelit hodhën fishekzjarre në fushën e stadiumit në Palermo duke e ndërprerë përkohësisht ndeshjen e mbrëmshme me Italinë.

Previous articlePresidenti nuk ndjek protokollin, nuk takon ministrat e rinj pas betimit
Next articleJa kush eshte izraeliti qe eshte ndaluar me akuzen per spiunazh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here