Home Shendetesi Pija e ‘mrekullisë’ që vdes qelizat e kancerit!

Pija e ‘mrekullisë’ që vdes qelizat e kancerit!

878
0

pije-frutaPija e “mrekullisë” siç e kanë pagëzuar është shpikje e z. Steo i cili pretendon se ajo ju ruan nga qelizat e infektuara që formohen në trupin tuaj apo të bllokoj zhvillimin e tyre.

Pija e “mrekullisë” që vdes qelizat e kancerit dhe shëron trupin tonë nga një sërë sëmundjesh të tjera!
Qarkullon prej shumë kohësh, por është bërë publike dhe ka marrë përmasa të mëdha vetëm ditët e fundit!

Por, si e zbuloi z. Seto këtë pije?
Seto vuante nga kanceri në mushkri. Ia këshilloj këtë pije një botanistë shumë i njohur nga Kina. Kështu për tre muaj rresht e merrte rregullisht këtë pije, tashmë shëndeti i tij është normalizuar dhe pastruar nga çdo e keqe, padyshim që kanceri nuk ekziston më.
Pija nuk dëmton asnjë organ të trupit të njeriut dhe nuk krijon komplikacione.

Është si një pije “mrekulli”! Është e thjeshtë.
Ju duhet një rrënjë panxhari, një karotë dhe një mollë që kombinohen së bashku për të bërë lëng! I lani mirë të sipërpërmendurat, i prisni bashkë me lëkurën në copa – vendosini në shtrydhëse frutash dhe menjëherë ju keni një lëngë të pijshëm. Ju mund të shtoni një sasi të vogël limoni për shije shumë më të freskët. Mënyra më e mirë është ta konsumoni dy herë në ditë, në mengjes në stomak të thatë dhe në mbrëmje pas ores 17:00 në stomak të thatë./alb-observer.com/

Kjo pije është efektive për këto sëmundje:

1. Shkatërron qelizat kanceroze, të cilat do të zhvillohen dhe izolon qelizat e kancerit që të mos zhvillohen.

2. Parandalon sëmundjet e mëlçisë, veshkave pankreasit, dhe shëron ulçerën.

3. Fuqizon mushkrit, parandalon sulmin në zemër dhe presionin e lartë të gjakut.

4. Forcon sistemin imunitar

5. Bënë mirë për shikimin, sytë, lehtëson sytë e skuqur dhe të lodhur si dhe pastron perden.

6. Ndihmon në eliminimin e dhembjeve të muskujve.

7. Desinfekton duke ndihmuar funksionin e zorrës dhe eliminon kapsllëkun. Pra, bënë lëkurën tuaj më të shëndetshme dhe më të shndritshme.

8. Përmirëson erën e keqe të gojës, që krijohet për shkak të mostretjes dhe infeksionit në fyt.

9. Të qetëson nga dhimbja.

10. Ndihmonë të sëmurin nga riniti alergjik.

Vëmendje: Kjo pije ka efekte parandaluese, dhe kursesi nuk është zëvendësim për kontrollimet e mjekut, andaj përdoreni ne vazhdimësi për te fuqizuar shëndetin ndërsa për sëmundje përkatëse kërkohen trajtime nga mjeku përkatës…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here