Home ShowBiz Oscar, Rita Ora merr cmimin si femra me e zhveshur

Oscar, Rita Ora merr cmimin si femra me e zhveshur

763
0

Dhe çmimi për veshjen që ekspozon më shumë trupin shkoi për Rita Orën. Këngëtarja me origjinë shqiptare ishte e pranishme në festën e organizuar nga revista Vanity Fair Oscars me një fustan nga Doran Caran. Edhe pse me stil gotik, fustani hyn tek kategoria e fustaneve tepër të zbuluar. Ndërkohë i dashuri i saj, Ricky Hil, kishte bërë flokët jeshile. Më herët gjatë ceremonisë, Rita Ora kishte veshur një fustan të gjatë Marchesa. Fustani i 24- vjeçares kishte disa qendisje prej ari.

[portfolio_slideshow id=18575]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here