Home ShowBiz Orhidea Latifi, 18-vjecarja seksi se shpejti duet me Xhensilen

Orhidea Latifi, 18-vjecarja seksi se shpejti duet me Xhensilen

1991
0

kida1

Është akoma e re në moshë, por ka nisur të bëhet e zjarrtë për shkak të këngëve që është duke punuar. Është rikthyer në një duet me Mozzik, të titulluar ‘’Premtimet’’, ku Orhidea Latifi, e njohur si Kida, duket mjaft seksi. Po si nisi ky bashkëpunim dhe cilat janë planet e saj? ‘’Gjithçka ka filluar në studio me disa lajme të fansave që kishin qejf të keshim një projekt të ri, dhe ne e kemi pasur në plan, por jo për momentin.

kida12

Në një ditë të marrësh aq shumë klikime, nuk e kam besuar. U bënë mbi 300 mijë klikime e urojmë që të ecin sa më shumë, ajo është kryesorja për ne. Tani është verë dhe normal që do të dal në bikini, kështu që e kam shfrytëzuar verën dhe pishinën gjatë xhirimeve që të dal më relaksuese. Zakonisht, kur ka më shumë projekte dhe kur je e kërkuar, publiku të rrit çmimin, unë kam në plan një duet me Xhensilën diku nga vjeshta, diçka më të lehtë si dy femra, por më të moderuara, jo shumë të çmendura’’, thekson Kida.

kida111

kida112

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here