Home Kulture Nis projekti, “Biletari elektronike ne sitet e trashegimise kulturore”

Nis projekti, “Biletari elektronike ne sitet e trashegimise kulturore”

578
0

apolloniTIRANE- Nis zbatimi i projektit “Biletaritë Elektronike në Sitet e Trashëgimisë Kulturore & Muzeve në Shqipëri” me Ministrinë e Kulturës dhe Fondacionin Shqiptaro-Amerikan për Zhvillim. Qëllimi i këtij projekti është të garantojë instalimin dhe administrimin e suksesshëm të biletarive elektronike në site të trashëgimisë kulturore dhe muzeve në Shqipëri .

Previous articleRama: Krenar per Kuqezinjte / Keqardhje per fqinjet qe lane nam boterisht
Next articleDelegati i UEFA-s : Situata e djeshme ishte per keqardhje

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here