Home Foto Multi-milionerja Taylor Swift duke blere perime ne supermarket

Multi-milionerja Taylor Swift duke blere perime ne supermarket

750
0

Ajo zoteron 3 shtepi super lluksoze, nje aeroplan privat dhe nje pasuri rreth 105 milione dollare. Ajo provoi se nuk eshte akoma nje dive teksa blente perime ne nje supermarket ne Beverly Hills te Premten.
Kengetarja 24-vejcare u fotografua teksa kishte veshur nje pale pantallona te shkurtra te kombinuara me nje bluze me viza.
[portfolio_slideshow id=12827]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here