Home Foto Miss Fundshpina do te mbeshtese kombetaren braziliane

Miss Fundshpina do te mbeshtese kombetaren braziliane

730
0

Rreth 200 milione braziliane do te bejne tifo per skuadren e tyre kete vere teksa shpresojne te fitojne kupen e Botes per here te 6-te, por nje zonjushe me fat do te kete rol special. Konkursi Miss Fundshpina Brazil ka arritur ne 11 finalistet dhe fituesja do te shpallet ne 5 Mars. Ajo qe do te shpallet fituese do te jete figura e kompeticionit.

[portfolio_slideshow id=13448]

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here