Home Politike Meta i kunderpergjigjet Ruçit: Gramoz Ruçi ka ikur me fustan ne Greqi

Meta i kunderpergjigjet Ruçit: Gramoz Ruçi ka ikur me fustan ne Greqi

630
0

Presidenti i zgjedhur Ilir Meta, ka vizituar në spitalin e Fierit djalin e dhunuar Ogers Grendi.

Nga atje Meta, i është përgjigjur edhe kreut të grupit Parlamentar, Gramoz Ruçi, i cili tha se sherri kishte ndodhur pas një sherri për vijën e ujit dhe jo për motive politike. Ilir Meta tha se Gramoz Ruci ka ikur me fustan në 1996 ne Greqi.

“Rama çdo ditë jep udhëzime për dhune dhe presion ndaj administratës.  E di mirë unë se kush është Gramoz Ruçi. Gramoz Ruçi ka ikur me fustan në ’96 në Greqi.

Rilindja është një organizatë kriminale. Kjo organizatë kriminale do të ndëshkohet me votë”.

Ogers Grendi

Previous articleRuçi: Nese meta nuk dekreton qeverine do shkarkohet
Next articleNoizy: Pasioni i tij për makinat kushton shumë

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here