Home Politike Meta dhe Basha i japin doren njeri-tjetrit per Krishtlindje.

Meta dhe Basha i japin doren njeri-tjetrit per Krishtlindje.

678
0

meta bashaNjë shtrëngim duarsh me rastin e Krishtlindjeve. Kryetari i Parlamentit Ilir Meta takon përzemërsisht kryetarin e Partisë Demokratike, z Lulzim Basha në ambientet e Kishës Ortodokse ku janë takuar dhe me Kryepeshkopin Janullatos.

Ja dhe fotoja ku të dy politikanët, pavarësisht kaheve dhe ngjyrave politike shtrëngojnë duart duke e shoqëruar takimin dhe me një buzëqeshje. Nuk mund që ky moment të mos fokusohej dhe të komentohej apo jo. Takime të tilla mes kundërshtarëve politikë, rrallë na bie të shohim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here