Home Sport Messi dhe Ronaldo te shtangur me kembet e futbollistes irlandeze

Messi dhe Ronaldo te shtangur me kembet e futbollistes irlandeze

463
0

stephanie-messi-ronaldo

Leo Messi dhe Cristiano Ronaldo kanë mbetur gati të shtangur gjatë kalimit të futbollistes irlandeze, Stephanie Roche. Të dy e kanë ngulur shikimin në këmbët e mahnitshme të Roche.

Futbollistja irlandeze tërhoqi vëmendjen e të pranishmëve në ceremoninë e FIFA-s për ndarjen e Topit të Artë. Stephanie Roche, në fakt bashkoi edhe dy pretendentë kryesor për këtë çmim. Megjithëse të dyve nuk u kanë munguar femrat e bukura pranë, këmbët e futbollistes kanë arritur të tërheqin vëmendjen e tyre.

Previous articleThaci: “Vizita e Vucic ne Kosove eshte normale”
Next article“Charlie Hebdo” boton sot karikaturen e profetit Muhamed

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here