Home Aktualitet Mamurras, vrasje e dyfishtë në një pikë karburanti.

Mamurras, vrasje e dyfishtë në një pikë karburanti.

634
0

Një vrasje e dyfishtë ka ndodhur në orën 10 e 30 në Fushë Mamurras, Laç. Viktimat janë Ndoc Zima, 46 vjeç, dhe Vlash Gjeçi, 46 vjeç, të dy nga Laçi.

Ngjarja ndodhi në një pikë karburanti dhe deri tani nuk ka të dhëna nëse viktimat, të dy të vrarë me armë zjarri, kanë qenë punonjës apo klientë të rastit. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për gjetjen e identitetit të autorëve edhe motivet e krimit.

Previous articleKreu i Gardes Ndrea Prendi leviz me makine te vjedhur dhe targa false
Next articleRama kembengul ne zgjedhje te parakohshme ne protesten e sotme

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here