Home Sport Lideret boterore duke pare finalen e Champions League

Lideret boterore duke pare finalen e Champions League

550
0

Fotografi i Shtëpisë së Bardhë David Souza na sjell pamje perseri
Nga Shtëpia e Bardhë Flickr:
Kryeministri David Cameron i Mbretërisë së Bashkuar, Presidenti Barak Obama, kancelarja Angela Merkel e Gjermanisë, José Manuel Barroso, President i Komisionit Evropian, dhe të tjerët shikojnë penalltite e ndeshjes Chelsea vs Bayern Munich, per finalen e Ligës së Kampionëve, në Sallen Laurel, salla e konferencave, gjatë Samitit të G8-ës në Camp David, maj 19, 2012. (Gazeta zyrtare e Shtëpisë së Bardhë Foto nga Pete Souza)
Duke parë si Bayern Munich humbi penalltite, ne shpresojmë që Angela Merkel nuk është detyruar për të nxitur kursim të dyfishtë nga nje ndjenje e hakmarrjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here