Home Foto Lana Del Rey puth fansat e saj ne buze

Lana Del Rey puth fansat e saj ne buze

821
0

Askush nuk mund ta akuzoje Lana Del Rey qe nuk vlereson fansat e saj.
Te Henen, kengetarja e Summertime Sadness tregoi dashurine e saj te vertete per publikun e saj te adhurueshem i cili po priste jashte hotelit ne Rio de Janiero, per te marre nje autograf.
Ajo jo vetem qe i shperbleu me autograf dhe foto por ajo i puthi ata gjithashtu ne buze.
[portfolio_slideshow id=11375]

Previous articleJa si do shkaterrohen armet kimike te Sirise (Video)
Next article“Crown Agents”, projekt ligji kalon vetëm me votat e mazhorancës

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here