Home ShowBiz Kur e kane humbur yjet e Hollivudit virgjerine

Kur e kane humbur yjet e Hollivudit virgjerine

983
0


Angelina Jolie: Ne moshen 14 vjec

Pasi bera seks për herë të parë, “nuk e kam ndier mjaft emocione” ka thënë ajo. Pra, për tu ndjere më afër me te, ajo tha se “mori një thikë dhe e preu ate”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Brooke Shields: Ne moshen 22 vjec
Ajo i tha revistës Health se dëshironte te kishte pasur më parë marrëdhënie seksuale. “Unë mendoja se nuk do të kisha pasur probleme me peshën – kam qene 20 kile me e rende [në kolegj]” tha ajo në 2009.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fergie: Ne moshen 18 vjec

“Unë kam qenë gjithmonë një person shumë seksual”, ka thënë ajo. Kam humbur virgjërinë time në 18 Por që mori shumë vullnet..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Johnny Dep: Ne moshen 13 vjec

Duke promovuar koncertin e Tim Burton, Sweeney Todd, ne 2008 i tha ai Rolling Stone: “Unë nuk kam bërë ndonjë gjë kaq bashkëpunuese që kur kam humbur virgjërinë time kur isha 13 vjec.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
Kelly Osbourne: Ne moshen 13 vjec
Në të njëjtin vit kur humbi virgjërinë e saj, “isha e bindur se unë vetë isha shtatzënë ….” ka thënë ajo. “Nuk me kishin ardhur dhe periodat e mia.”

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lil Wayne: Ne moshen 14 vjec

 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Megan Fox: Ne moshen 17 vjec

Ajo ka thene hera e saj e parë nuk ishte “e vështirë” sepse ajo ishte “e dashuruar… kjo ishte e bukur.”

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Paris Hilton: Ne moshen 15 vjec

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sienna Miller: Ne moshen 16


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here