Home Aktualitet Nena e Kryeministrit Rama operohet te spitali Amerikan

Nena e Kryeministrit Rama operohet te spitali Amerikan

749
0

edi-rama-spitali-amerikanKryeministri Rama operoi këtë të dielën nënën e tij Aneta Rama në spitalin Amerikan në kryeqytet.

Lajmi është bërë i ditur nga mjeku turk i cili ka kryer ndërhyrjen e nënës së kryeministrit rama, Aneta Rama.
Në faqen e tij në Facebook mjeku turk Baris Saygili ka publikuar dy foto me kryeministrin Rama si dhe me mjekët e tjerë të cilët janë qënë pjesë e ndërhyrjes.
Saygili shkruan në statusin e tij se fotot me kryeministrin janë bërë pas ndërhyrjes dhe të gjithë bashkë shpresojnë që të Andeta Rama të bëhet më mirë.
Kryeministri Rama ka falenderuar mjekët, ndërsa pas publikimit të statusit kanë qënë të shumtë ata që në komente e kanë përgëzuar mjekun turk si mjekun më të mirë që ka vendi ynë.

baris

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here