Home Politike Kryeministri Edi Rama poston video teksa luan me Zahon

Kryeministri Edi Rama poston video teksa luan me Zahon

654
0

Ndërsa motorët e fushatës janë ndezur, kryeministri Edi Rama ka pak kohë për t’iu përkushtuar vogëlushit të tij Zaho.

Takimet e tyre në mbrëmje janë të mbushura me lojëra e përkëdhelje. Në faqen zyrtare të shefit të qeverisë është publikuar një video, ku kryeministri duket teksa luan me djalin e tij të vogël, i cili duket se i ka dalë përpara duke i treguar se kishte prerë flokët.

“Je qethur ti sot, jam qethur dhe unë, dy qeros që bëjnë dy punë”- thotë Rama, ndërsa vogëlushi Zaho buzëqesh

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here