Home Politike Kryeministri Edi Rama, neser vizite zyrtare ne Kosove

Kryeministri Edi Rama, neser vizite zyrtare ne Kosove

630
0

edi-rama-kosoveKryeministri i Shqipërisë Edi Rama zhvillon neser nje vizite zyrtare ne Kosove.

Lajmin e kane publikuar sot mediat e Kosoves, po rpa dhene shume detaje rreth kesaj vizite.

Sipas tyre, Rama në këtë vizitë do të shoqërohet nga bashkëpunëtorë të tij të afërt dhe të lartë.

Pritet që kryeministri i ri i shqiptareve, Edi Rama t’i drejtohet me një fjalim Kuvendit të Kosovës.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here