Home Kuriozitete Jahti me lluksoz ne bote bashke me nje makine super lluksoze

Jahti me lluksoz ne bote bashke me nje makine super lluksoze

1138
1

Sot, jahtet janë shprehje e pushtetit dhe pasurise. Jo të gjithë mund të kenë një jaht luksoz sidomos si ky.
Ky jaht super luks quhet 122. Ai është i veçantë për shkak se është projektuar për të futur  makinën tuaj brenda tij kështu që sapo keni ankoruar jahtin tuaj, ju lehtë mund të përdorni makinën tuaj për të udhëtuar në tokë. Në fakt, nëse ju bleni një jaht ju do të merrni një SuperCar e cila ka të njëjtën ngjyrë si jahit me të. Megjithatë, ende nuk është e qartë se çfarë përmban kjo makinë por dizajni i saj nga jashtë na tregon se ajo do të jetë aq e mirë sa jahti.
Kur hyni brenda jahteve, ju do të ndjeheni sikur jeni brenda disa anije kozmike neper filma. Për shembull, nga brenda tij ai është i pajisur me 52 “LED TV dhe të tjera mobilje luksoze. Problemi kryesor është çmimi i cili është ende i panjohur, por unë jam goxha i sigurt se kjo nuk është bërë për mua:)

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here